Naujienos

Tarnybos darbuotojai pakėlė kvalifikaciją GIS nuotolinio mokymo kursuose

2008-06-02

Šį projektą vykdė Kanados Malaspina University-College (parengė mokomąją medžiagą), UAB „HNIT-BALTIC ir VGTU (projekto partneriai), Nacionalinė žemės tarnyba prie ŽŪM (projekto įgyvendinimas ir priežiūra). Šiuos nuotolinius darbuotojų mokymus pagal Bendrąjį programavimo dokumentą parėmė Lietuvos Respublika, iš dalies finansavo Europos Sąjunga.

Sėkmingai užbaigusieji kursus dalyviai gavo lietuviškus šio projekto pažymėjimus bei Malaspinos universitetinio koledžo sertifikatus. Baigiamojoje konferencijoje pabrėžta, kad net šeši asmenys (iš 26 pasirinkusiųjų) baigė visus 9 nuotolinių mokymų kursus. Mokymų dalyviai vidutiniškai buvo pasirinkę po 4 kursus. Pasidžiaugta, kad bendras visų baigusių kursus vidurkis nežemas - 6,6 balai. Daugiausia LHMT darbuotojų dalyvavo GII-01 bei GII-04 modulyje, o keletas pabaigė GII-08 ir GII-09 modulius (kiekvienas jų pagal Europinės kreditų perkėlimo sistemą (ECTS) apėmė 10 kreditų).

Tikimės, kad kiekvienas kursų dalyvis pritaikys įgytas žinias savo darbo vietoje. Nespėjusiems pasimokyti šiuose kursuose organizatoriai pažadėjo, informaciją patobulinus ir atnaujinus, organizuoti mokymus ateityje, o kursų medžiagą platinti nemokamai internetiniame puslapyje http://www.gismokymai.lt/ arba CD.LHMT darbuotojai po baigimo pažymėjimų įteikimo su svečiu iš Kanados Malaspina universitetinio koledžo M. Govorov (trečias iš kairės).

Atgal

2019 © Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Visos teisės saugomos
Rudnios g. 6, LT-09300 Vilnius, tel. (8 5) 275 1194, faks. (8 5) 272 8874, el. paštas lhmt@meteo.lt
Biudžetinė įstaiga, Juridinių asmenų registras, kodas 290743240, PVM mokėtojo kodas LT907432416