Naujienos

Studentų praktikos stovykloje apsilankius

2009-07-13

Tęsiasi ir stiprėja Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos ir VU Hidrologijos ir klimatologijos katedros bendradarbiavimas. Katedros vedėjo prof. A.Bukančio kvietimu grupelė Tarnybos specialistų kartu su direktore V.Auguliene apsilankė bakalauro studijų studentų praktikos stovykloje. Išvykos metu susipažinome su studentų atliekamais stebėjimais, pasidalinome savo profesine patirtimi, išklausėme studentų praktinių darbų ataskaitinius pranešimus.

Nors studentų, baigusių antrą kursą, profesiniai įgūdžiai dar tik formuojasi, maloniai nustebino jų darbai, atsakomybė atliekant stebėjimus.

Išklausę ataskaitinius pranešimus, studentų atsakymus į pateiktus specialistų klausimus supratome, kad Lietuvos klimato, meteorologiniai bei hidrologiniai stebėjimai ateityje bus patikimose rankose. Tikime, kad šios srities specialistų darbai bus tęsiami, nes puiki jaunoji pamaina mąsto ir suvokia savo darbų svarbą ir atsakomybę.

Linkime būsimiems kolegoms sėkmės gilinti savo įgūdžius stebint nenutrūkstamą vandens tėkmę gamtoje, atmosferos reiškinius, skaitant nuostabią ir sudėtingą debesų siunčiamą informaciją.

Vaizdai iš studentų praktikos stovyklos:

Atgal

2019 © Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Visos teisės saugomos
Rudnios g. 6, LT-09300 Vilnius, tel. (8 5) 275 1194, faks. (8 5) 272 8874, el. paštas lhmt@meteo.lt
Biudžetinė įstaiga, Juridinių asmenų registras, kodas 290743240, PVM mokėtojo kodas LT907432416