Naujienos

„Kaip ilgai gyvensiu nuo manęs nepriklauso, bet nuo manęs priklauso, ar tikrai gyvensiu, kol gyvenu“ (Seneka)

2010-01-26
 

Tyliai iš mūsų tarpo pasitraukė kolegė, nuoširdi draugė, linksmuolė sinoptikė Eugenija Šakalytė.

Eugenija gimė 1959-07-26 Rokiškio rajone Panemunio kaime. 1977 baigė Panemunėlio vidurinę mokyklą ir tais pačiais metais įstojo į Vilniaus Universiteto gamtos mokslų fakulteto geografijos specialybę. Specializavosi meteorologijoje. Baigusi Universitetą 1982 metų rugpjūčio mėnesį pradėjo dirbti sinoptike Lietuvos hidrometeorologijos tarnyboje. Jau dvidešimt aštuntus metus daug Lietuvos gyventojų dieną pradėdavo su jos sudarytomis orų prognozėmis ir komentarais. Ne vienas vartotojas džiaugėsi laiku įspėtas apie numatomas nepalankias orų sąlygas ir pavojingus reiškinius. Eugenija ilgą laiką sekmadieniais supažindindavo su būsimos savaitės orais „Panoramos" ir LNK televizijos žinių laidų žiūrovus, rengė orų prognozes dienraščiams bei savaitraščiams, interneto žinių portalams.

                      Užkrečiančiai besikvatojanti, visuomet pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką, pakeisti susirgusius kolegas ir ... beveik kasdien su nauja skaitoma knyga - tokia ji išliks mūsų atmintyje.

                      Sausio 28-ąją Eugeniją priglaus Panemunėlio kapinaitės.

                      Liko neišsipildžiusios svajonės, nepažinti kraštai, pritrūko laiko jaukiam pasibuvimui su kolegomis, draugais, artimaisiais. Uždekim žvakutę, mintyse pasimelskim, prisiminkim šviesų laiką, praleistą su mūsų Eugenija...

Atgal

2019 © Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Visos teisės saugomos
Rudnios g. 6, LT-09300 Vilnius, tel. (8 5) 275 1194, faks. (8 5) 272 8874, el. paštas lhmt@meteo.lt
Biudžetinė įstaiga, Juridinių asmenų registras, kodas 290743240, PVM mokėtojo kodas LT907432416