Naujienos

„MeteoWorld“ paviljono sėkmė pasaulinėje parodoje

2010-11-04

Spalio 30 d. Šanchajuje (Kinija) „WorldExpo 2010" parodos „MeteoWorld" paviljone apsilankė Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Ban Ki-moonas, lydimas Pasaulinės meteorologijos organizacijos generalinio sekretoriaus Michelio Jarraud ir Kinijos meteorologijos administracijos vadovo Zheng Guoguango.


„MeteoWorld" paviljone (iš dešinės): Pasaulinės meteorologijos organizacijos generalinis sekretorius Michelis Jarraud, Kinijos meteorologijos administracijos vadovas Zheng Guoguangas ir Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Ban Ki-moonas 

„Orai, klimatas ir ekosistemos yra svarbiausi globaliniai klausimai" – sakoma JT generalinio sekretoriaus Ban Ki-moono pareiškime. „Jie nepripažįsta sienų, turi įtakos mums visiems, beveik kiekvienam mūsų gyvenimo aspektui: gyvenamajai vietai, maistui, darbo vietoms... Dabar labiau nei bet kada mums reikia geresnės informacijos ir priemonių, kurios padėtų stiprinti atsparumą prisitaikant prie neigiamų pasekmių. Klimato kaita yra ne koks nors ateities scenarijus – ji yra šiandien ir čia, ji meta naujus iššūkius mūsų bendrai ateičiai" – pabrėžė jis. „MeteoWorld" iliustruoja, kaip tarptautinė meteorologų bendruomenė, dirbdama kartu, globojama JT agentūros, tarnauja milijonų saugumui ir gerovei".

„MeteoWorld" paviljonas parodoje „WorldExpo 2010" veikė nuo gegužės iki spalio ir buvo pirmasis meteorologijai skirtas paviljonas per visą 159 metų pasaulinių parodų istoriją. Tai buvo bendra Pasaulinės meteorologijos organizacijos ir Kinijos meteorologijos administracijos iniciatyva. Šis paviljonas buvo labai populiarus, sulaukta daugiau kaip 800 000 lankytojų.

 
JT generaliniam sekretoriui Ban Ki-moonui įteiktas 809856-ojo lankytojo pažymėjimas 

Atgal

2019 © Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Visos teisės saugomos
Rudnios g. 6, LT-09300 Vilnius, tel. (8 5) 275 1194, faks. (8 5) 272 8874, el. paštas lhmt@meteo.lt
Biudžetinė įstaiga, Juridinių asmenų registras, kodas 290743240, PVM mokėtojo kodas LT907432416