Naujienos

Lietuvos draudikų asociacijos "Acta non verba" nominantė Dalytė Skeivelienė

2014-03-20

2014 m. kovo 7 d. Lietuvos draudikų asociacija apdovanojo 25 labiausiai nusipelniusius Lietuvos statutinių organizacijų pareigūnus, valstybės tarnautojus, piliečius „Magna cum laude“ ir „Cum laude“ padėkomis bei simbolinėmis dovanomis už atskleistas transporto vagystes, draudimo sukčiavimus, turto padegimus ir kitus nusikaltimus. Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Gaisrinių tyrimų centro Ekspertizių skyrius šią dieną apdovanoti „Summa cum laude“ padėkomis už išskirtinius nuopelnus bendradarbiaujant nusikaltimų ir gaisrų tyrimų srityje. Nuo 2010 m., kai buvo įsteigti „Acta non verba“ apdovanojimai, Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovės apdovanojo daugiau nei penkiasdešimt pareigūnų bei valstybės tarnautojų, už jų aktyvias pastangas tiriant su draudimo paslaugomis susijusius nusikaltimus, taip apsaugant gyventojų, valstybės ir įmonių turtą.

Lietuvoje yra daugybė eilinių pareigūnų ir tarnautojų, kurie be didesnio viešumo savo kasdieniniais darbais saugo mūsų sveikatą ir turtą. „Acta non verba“ apdovanojimai simbolizuoja lotynišką moto, jog realūs darbai yra svarbesni už žodžius, todėl šios nominacijos – tai simbolinis draudimo verslo padėkos gestas Lietuvos pareigūnams ir tarnautojams už jų pastangas ir nuopelnus“, – sakė sveikinimo kalboje Andrius Romanovskis, Lietuvos draudikų asociacijos direktorius. Šie žodžiai buvo skirti ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Informacijos skyriaus vyriausiajai specialistei Dalytei Skeivelienei. Dalytė Skeivelienė jau daugiau kaip 20 metų dirba kartu su Lietuvos draudimo bendrovėmis, padėdama joms išsiaiškinti tikrąsias įvairiausių įvykių sąlygas bei aplinkybes. Ji yra parengusi ir pateikusi draudimo bendrovėms virš 1000 hidrometeorologinių pažymų apie įvykių metu buvusias meteorologines sąlygas.

Po nominacijos įteikimo: (iš kairės) Andrius Romanovskis, Lietuvos draudikų asociacijos direktorius, Artūras Paulauskas, LR Seimo narys, Vida Augulienė, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorė, Dalytė Skeivelienė, nominantė, Julius Sabatauskas, LR Seimo narys.

Atgal

2019 © Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Visos teisės saugomos
Rudnios g. 6, LT-09300 Vilnius, tel. (8 5) 275 1194, faks. (8 5) 272 8874, el. paštas lhmt@meteo.lt
Biudžetinė įstaiga, Juridinių asmenų registras, kodas 290743240, PVM mokėtojo kodas LT907432416