Naujienos

WMO tarptautinė konferencija

2014-11-04

Lapkričio 5–7 d. Ženevoje (Šveicarija) vyksta Pasaulinės meteorologijos organizacijos (WMO) surengta tarptautinė konferencija „Orų ir klimato paslaugos – lyčių aspektai". Jos tikslai – padidinti informuotumą, pademonstruoti geros praktikos pavyzdžius ir pasiūlyti konkrečius veiksmus suteikiant moterims, taip pat kaip vyrams, daugiau galimybių teikti, gauti ir naudotis orų ir klimato paslaugomis priimant geresnius sprendimus, ypač žemės ūkio ir maisto saugumo, nelaimių rizikos mažinimo, vandens išteklių valdymo ir visuomenės sveikatos srityse.

Konferencijos partneriai – Jungtinių Tautų (JT) moterų organizacija (UN Women), JT nelaimių rizikos mažinimo biuras (UNISDR), JT švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO), JT maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO), Pasaulio sveikatos organizacija (WHO), Pasaulio bankas ir kt. Tarp konferencijos pranešėjų – UNESCO generalinė direktorė Irina Bokova, UNISDR vadovė Margareta Wahlstrom, JT moterų organizacijos direktoriaus pavaduotoja Lakshmi Puri.

Konferencijoje dalyvauja Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorė ir WMO Europos regioninės asociacijos viceprezidentė Vida Augulienė.

Atgal

2019 © Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Visos teisės saugomos
Rudnios g. 6, LT-09300 Vilnius, tel. (8 5) 275 1194, faks. (8 5) 272 8874, el. paštas lhmt@meteo.lt
Biudžetinė įstaiga, Juridinių asmenų registras, kodas 290743240, PVM mokėtojo kodas LT907432416